Сушка зерна: як краще і чим краще

Зерносушарка - незамінне обладнання для сушіння зерна. Сушка - найкращий спосіб підготовки зерна для подальшого його зберігання, адже після сушки знадобиться значно менше витрат для транспортування зерна, також це значно зменшує витрати на подальшу його обробку. Загалом способи сушіння зерна найрізноманітніші, але всі вони здійснюються або природним, або штучним шляхом. Звичайно ж сушка штучним шляхом буде набагато ефективнішою, адже в разі природної сушки все залежить від погодніх умов. Для штучної сушки застосовуються сушарки для зерна, ціна яких є цілком доступною.

Є різні типи зерносушарок:

- шахтні зерносушарки;

- барабанні сушарки;

- вібраційні;

- камерні;

- колонкові;

Сучасні зерносушарки повністю автоматизовані, спеціальне програмне забезпечення дозволяє контролювати весь процес від початку і до кінця, щоб уникнути будь-яких неприємностей.
Також зерносушарки класифікуються за іншим принципом: горизонтальності або вертикальності. Тут вибір повністю залежить від розмірів Вашого виробництва. Звичайно, у кожної з них є свої плюси. Наприклад, горизонтальні сушарки прості в управлінні і дуже зручні, що дозволяє без проблем управляти ними навіть не дуже досвідченій людині. Серед плюсів вертикальних те, що вони рівномірно розподіляють тепле і холодне повітря при просушуванні, відповідно зерно менше піддається різним механічним впливам, також вони дозволяють економити електрику.

Головними критеріями при виборі зерносушарки є висока продуктивність, доступна ціна і економічність використання. Важливо, щоб зерносушарка була сконструйована правильно, тоді якість зерна буде залишатися на високому рівні. Важливо відзначити, що особливе місце серед всіх представлених займає шахтна зерносушарка. Вона дозволяє безперервно висушувати і кондиціонувати зерно, а також будь-які інші культури, чергуючи тепле і холодне повітря. Вона представляє собою зерносушильний комплекс, в який входить сама сушарка, шафа управління, теплогенератор, ртутний термометр і інструкції для експлуатації.

Якісні зерносушарки за доступними цінами реалізує компанія «Омега Агро». Фахівці компанії займаються поліпшенням вже існуючих і розробкою нових технологій для покращення обладнання. Можна з точністю стверджувати, що фахівці компанії досягли європейської якості розробок. Вартість зерносушарок можна дізнатися, відвідавши сайт компанії.