Омега Агро

Сільське господарство як і будь-яка сфера діяльності потребує впровадження нових технологій для покращення та оптимізації сільськогосподарських процесів. Компанія «Омега Агро» також не стоїть на місці і пропонує своїм клієнтам сучасне обладнання для проведення операцій з готовим зерном.

Реалізуємо:
- барабанні сушарки;
- лінії брикетування;
- зерносушарки;
- норії;
- транспортери;
- шнеки;
- навантажувачі;
- сеператори тирси;
- стрічкові транспортери;
- теплогенератори;
- циклони;
- складське устаткування.

Особливе місце
займають зерносушарка, оскільки зараз активно відбувається залучення високопродуктивних комбайнів, що зменшує строки збирання. За допомогою наших зерносушарок відбувається економія часу на підготовку зерна до тривалого зберігання, зменшення втрати зерна в полі в період збирання врожаю. Також наші зерносушарки дають можливість в досить стислі терміни і з мінімальними втратами зробити процес передачі зерна з поля на склад тривалого зберігання.

Фахівці компанії «Омега Агро» займаються впровадженням нових технологій розробки і супроводу життєвого циклу виробів. В кінцевому результаті це веде до скорочення термінів випуску і поліпшення якості сільгосптехніки. Можна сміливо стверджувати, що нами досягнута європейська якість обладнання.


Ми пропонуємо найкраще ціново-якісне співвідношення. Можливо виготовлення відповідно до побажань замовника. На все наше обладнання надається гарантія. Можливі знижки в індивідуальному порядку.

Наша сільськогосподарська техніка відповідає всім стандартам якості довіри і завоювала довіри багатьох споживачів на ринку України.

Омега Агро - сучасна сільгосптехніка за доступними цінами!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

"Омега Агро" - сільськогосподарська техніка, купити транспортер
(основний офіс)

61177, Україна, Харківська, Харків, провулок Пластичний, будинок 9
  • +38 (099) 79-27-9XX

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create